КорзинаСписок желаний
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Синтезатор-пианино со стульчиком и микрофоном. Польша. Ka

Синтезатор-пианино со стульчиком и микрофоном. Польша. Ka

ОписаниеПодобные товары
1 000 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

Розміри упаковки: 52 х 51 х 15 див Розміри органу: - ширина: 50 див - висота: 8 див - глибина: 22 див Довжина мікрофона: 20,5 див Висота підставки для мікрофона: 42 см Розміри табурета: - висота: 24 див - ширина: 23 див - глибина 16 див особливості: Органи, які ми представляємо, мають 36 клавіш та 30 функціональних клавіш, завдяки яким ви можете записувати та відтворювати та створювати музику різними способами. Органи мають чотири лампи різного кольору, встановлені на корпусі. Завдяки їм ми знаємо, коли музика записується та коли вона відтворюється. Крім того, ритм музики блимає, що допоможе навчити дитину ритму. Функціональні кнопки дозволяють: - запис і відтворення записаної музичної послідовності - грати на клавіатурах, використовуючи звуки 8 різних інструментів - 4 типи барабанів або чотири тваринні звуки (курка, собака, жаби, качки) - 4 види музичного супроводу - 8 видів музики, такі як самба, рок, нью-ноун, марк, диск, блюз, вальс, повільний рок - регулювання темпу та гучності За допомогою функціональних кнопок ви можете запустити музику та змінити будь-який тип інструменту, на якому музика зараз грає. Ми можемо вибрати: - фортепіано - фортепіано - цимбали - труба - гітара - клавіатура - церковні органи - скрипка Завдяки цій функції ми можемо грати на вищезгаданих інструментах, після натискання на клавіатурі ми почуємо певний інструмент у заданій клавіші. У комплекті є мікрофон та табурет, а органи стоять на підставці, щоб дитина могла зручно сидіти та розвивати свої музичні здібності. Ви також можете використовувати органи окремо без підставки, що полегшує їх транспортування. Регульований кут штатива і самого мікрофона. У комплект входять: - органи - високий стілець - мікрофон - штатив - барвиста упаковка з ручкою Орган живиться від 4 батарейок АА (акумулятор не входить у комплект). Орган упакований у приємну барвисту коробку з ручкою.

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх