КорзинаСписок желаний
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Скамья-сундук Keter Patio Storage Bench скамейка з ящиком внутри. Польша. Ar.

Скамья-сундук Keter Patio Storage Bench скамейка з ящиком внутри. Польша. Ar.

ОписаниеПодобные товары
4 700 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

Багатофункціональна лавочка-скриня для зберігання є ідеальним рішенням для саду та тераси. Ви можете зберігати садовий інвентар, іграшки, подушки для садових меблів і зручно сидіти і відпочивати після напруженого дня.

Садова лавка Patio Storage Bench виготовлена з поліпропілену високої якості. Як результат, виріб надзвичайно стійкий до несприятливих погодних умов. Вона може стояти на вулиці цілий рік, не боячись дощу або сонця. Текстура садової скриньки для зберігання стилізована на дерев'яному ящику - Wood Effect. Такий тип обробки, що використовується у виробничому процесі, робить виріб надзвичайно вражаючим, а головне не вимагає використання складних процедур догляду. Що стосується справжньої деревної садової коробки, то цей пластик не потрібно фарбувати, просочувати і лакувати. 

Легкість і міцність
Лава із скринькою для зберігання - це легкий продукт, тому його можна вільно переміщати. Однак, незважаючи на свою легку вагу, продукт дуже міцний. Лава не деформується під вагою двох дорослих. За заявою виробника, марка Keter, кришка коробки, тобто крісло, витримує навантаження до 350 кг, а нижня частина коробки спокійно утримує вагу 35 кг. Додатковою перевагою коробки для зберігання є можливість закріпити вміст замка, наприклад, перед дітьми або сторонніми особами.

ОБСЛУГОВУВАННЯ
Садові пластикові меблі не вимагають обслуговування і надзвичайно легко чистяться. Скриня під сидінням лавки водонепроникна і добре провітрюється, тому предмети які зберігаються в середині захищені від вологи і в той же час добре провітрюються.

Зовнішні розміри:

висота: 88 см
ширина: 138,6 см
довжина: 63,5 см
ємність: 227 л

Розміри упаковки:

Висота: 18,5 см
ширина: 131 см
довжина: 75 см
 

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх