КорзинаИзбранное
Фотогалерея
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Батут Just Fun 305 см MULTICOLOR сетка внутренняя + лесенка. Польша. Ka

Батут Just Fun 305 см MULTICOLOR сетка внутренняя + лесенка. Польша. Ka

ОписаниеПодобные товары
3 675 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

 Just Fun- це нова марка батута, в якому досвідченні експерти зібрали все, що найкраще з різних батутів і запроєктували один, який принесе максимальний захист і задоволення Вашим дітям. В ньому кожна деталь ретельно і довго обдумувалась, щоб створити власне його. Після багатьох тестів виявилось, що круг рами батута в якому труби квадратні, являється найбільш міцнішим і витрвалішим каркасом навіть до 300 кг. Доказом наших слів є відео з проведених тестів. Це важливо, щоб вибрати батут з якісним і міцним каркасом, бо це основне так, як фундаменти у нашому домі.

  Принцип роботи батута заснований, також на дії пружин і мати. Якість стрибків, а також сила підкидання залежить від кількості пружин, чим більше тим вище можна підстрибувати користовачу. Для того в Just Fun застосували максимальну кількість пружин до даного розміру, а також використано додаткову охорошу металу, щоб з часом нетріскали і нервались. Мата Just Fun відповідає наступним європейським вимогам: • цертифікат СЕ/ EN71 • міцна на розрив • ідеально гладка поверхня • стійкість до впливу УФ випромінювань, а також на сніг і воду • стійкість до вигинів • швидке повернення в вихідне положення при розтягуванні поверхні Just Fun запроєктували в двох кольорах. Сині стандартні або кольорові, які справляють, що вигляд батута більш веселий і різноманітний.

   Найважливішою метою виробництва батута Just Fun являється найкраща якість, а за цим йде мільони задоволених кліентів, які будуть рекомендувати власне його. Чим відрізняється від інших і для чого власне його маєте купити: - Круг рами виконано з квадратних трубок за новою американською технологією - Трубки: подвійне оцинковування всередині та зовні - Пружини зміцнені додатковим покриттям до сталі - Мата за USA Technology з подвійними шарами швів - Ноги грубі і стабільні - Кріплення стойки сітки зміцнений якісними елементами - Драбинка зроблена з грубих сталевих труб, які регулюється - Великий вибір в кольорах і сітці зовнішній або внутрішній

   Технічні характеристики:

діаметр рами: 312см - 10фт

діаметр стрибучої поверхні - 305см

рама: виготовлена з квадратної труби 38мм на 38мм внутрішня сіткa

Максимальна маса користувача: 150 кг

Висота: 245см Висота від землі до мата: 65см

Висота сітки: 180 см

кількість ніг: 3 подвійні (форма U)

кількість повідомлень: 6 шт

кількість пружин 60 шт., загартований діаметр 22 * L130 * 3.0 * 25N всі елементи оцинкованої рами всередині і зовні металеві сходи: 1 шт

Сертифікат CE / EN71

Гарантія: 10 років для сталевих елементів

Гарантія: 24 місяці для інших виробів.

Сітка: поліетилен

Мат: ПП, стійкий до ультрафіолетових променів, розроблений згідно USA TECHOLOGY

Захисна пружина: ПВХ + ПЕ синій Наповнення пружинного мата: піна EPE - товщина: 10мм

Розміри і вага упаковки - 160 х 45 х 22 / 40 кг

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх