КорзинаСписок желаний
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Лампа для гель лака 48 W UV сушка для ногтей лампа для маникюра. Польша. Ar.

Лампа для гель лака 48 W UV сушка для ногтей лампа для маникюра. Польша. Ar.

ОписаниеПодобные товары
650 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

Лампа для гель лаку 48 W 

УФ-лампа є корисним пристосуванням для жінок, які люблять красиві та доглянуті нігті. З її допомогою процедури манікюру або педикюру стануть ще простішими та приємнішими. Лампа складається з двох частин: купола та дзеркальної підставки, які ми об'єднуємо, перекриваючи один одного. У верхній частині є магніти, завдяки яким монтаж лампи швидкий і дуже простий.
Приєднаний нижній шар також дозволяє підтримувати необхідну гігієну та чистоту, тому що легко потрапити всередину пристрою, щоб видалити будь-які бруд. Лампа живиться кабелем, який гарантує постійну роботу протягом усього часу використання, що особливо важливо під час застосування декількох етапів та фіксації окремих шарів. Знімний кабель дозволяє легко зберігати та переносити пристрій. 

Технічні характеристики

колір: білий
розміри (довжина / ширина / висота): 15/20 / 8см
Загальна довжина кабелю: 204 см
блок живлення: 220-240В, 50 / 60Гц, 1А
потужність: 48 Вт
кількість подвійних світлодіодів: 24
вага набору: 493г
вага з упаковкою: 592г

У пристрої є 24 потужних діодів з двома світлодіодами загальною потужністю 48 Вт, які ефективно просушать гель. За допомогою кнопки ½ ви можете зменшити потужність вдвічі, тобто до 24 Вт, що покращує комфорт використання, особливо для людей з тонкою та чутливою нігтьовою пластиною. Зміна сили заспокоює відчуття дискомфорту та горіння.

Діоди рівномірно розподілені по всій верхній частині сушильної камери та з її боків, завдяки чому вся рука добре освітлена.
Дзеркальна підставка чудово відбиває і розсіює світло, тим самим підвищуючи ефективність роботи лампи. 

У верхній частині корпусу є легкодоступні та прозорі кнопки для вмикання та вимикання пристрою, змінення потужності та вибору варіанту сушки, тобто режими 5, 30 та 60 секунд. Це дає можливість адаптувати пристрій до індивідуальних потреб та поточних вимог. На додаток до ручного перемикача, лампа також має датчик руху. Датчик примушує пристрій запускатись автоматично, коли вставляється рука. Автоматичний вимикач, безсумнівно, спрощує роботу та покращує комфорт використання УФ-лампи.

Вентиляційні отвори запобігають перегріву пристрою, а максимальний час роботи - 120 секунд. Цей пристрій може стати ідеальним подарунком для людей, які люблять доглядати за стильним манікюром.

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх