КорзинаСписок желаний
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Пылесос для золы Kaminer 10L. Пилосос для попілу, пилос до каміну. Польша. Ar.

Пылесос для золы Kaminer 10L. Пилосос для попілу, пилос до каміну. Польша. Ar.

ОписаниеПодобные товары
900 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

Пилосос до каміну Kaminer 10 л

Підтримання порядку в каміні - це гарантія комфорту його безперервного використання та належного функціонування, а також зобов'язання, пов'язані з безпекою його використання та ефективністю опалення. Видалення золи необхідне не тільки для збереження порядку та естетичних цінностей. Кожного разу, коли ви використовуєте камін, потрібен належний повітряний потік. Завдяки цьому деревина на вогнищі добре і легше спалиться.

Використання пилососу для золи забезпечує правильне очищення всієї камери не тільки від легкого попелу та пилу, а також, можливо, залишків незгорілого дерева. Пристрій характеризується високою потужністю 800 Вт, що дозволяє ефективно витягати забруднюючі речовини навіть з важкодоступних проміжків. Пилосос оснащений подвійною фільтраційною системою (фільтр HEPA та фільтру з матеріалу), що запобігає видування з найменшого пилу, дезінфікує повітря, що проходить через нього, і додатково захищає двигун пристрою від пошкоджень. Фільтри, що входять у комплект, можна легко зняти та промити під проточною водою, що дозволяє їх повторювати.

Контейнер виконаний з нержавіючої сталі, що забезпечує його міцність та стійкість до пилу, що утворюється в процесі згоряння. Зручні, металеві запобіжні затискачі роблять контейнер легко демонтажним і, таким чином, забезпечують швидке спорожнення.

Оптимальна довжина шнура живлення забезпечує ефективні операції очищення, а широкий діаметр алюмінієвої всмоктувальної трубки дозволяє чистити ще більші штифти. Шланг гнучкий і міцний. Отвір на кришці двигуна дозволяє вставити наконечник, так що шланг не лежить на землі, захищаючи його від випадкового пошкодження.

Промисловий пилосос можна використовувати не тільки для чищення камінів. Ідеально підходить для видалення золи з гриля, при очищенні майстерні металевої тирси або тонкого сміття, що знімають ремонт і будівельні роботи.

На додаток до верхнього отвору труби можуть бути з'єднані за допомогою пристрою для видування великих забруднень до точки, де їх легше зібрати, функцію всмоктування наприклад. Для того, щоб продувати опале листя з двору, газон, сад восени.

Ефективність, довговічність та широке застосування пристрою гарантують задоволення від використання та викликають його успішне використання в офісі, ресторані та готелі. При використанні пилососа для чищення камінів, грилів, і інші типів печей, слід пам'ятати, що будь-які недопалки і попіл повинні бути повністю холодними.

Технічні характеристики

ємність камери: 10л
потужність: 800 Вт
напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц
матеріал цистерни: нержавіюча сталь
система фільтрації: фільтр HEPA та фільтр матеріалу
внутрішній діаметр всмоктуючої труби:
довжина всмоктуючої трубки: 100см
довжина шнура живлення: 2м
зовнішні розміри пилососа (висота / ширина): 19 / 26см
вага пилососа: 2,7 кг
вага з упаковкою: 3,15 кг

У наборі:

Пилосос
HEPA фільтр
Фільтр з матеріалу
Трубка з алюмінієвим наконечником

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх