КорзинаСписок желаний
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Водонагреватель на кран с дисплеем проточный водонагреватель бойлер. Польша. Ar.

Водонагреватель на кран с дисплеем проточный водонагреватель бойлер. Польша. Ar.

ОписаниеПодобные товары
700 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

Необхідний пристрій, наприклад, у будинках відпочинку, на ділянках на будівельному майданчику, де ми ще не маємо гарячої води. Він прекрасно працює в різних місцях, де нам потрібна гаряча вода. Застосована технологія прямого нагрівання води під час її потоку. Вода тепла прямо з акумулятора. Температурний діапазон від приблизно 30 до приблизно 60 ° С. Миттєвий водонагрівач 3000 Вт. Бойлери та інші пристрої для нагріву води вимагають певного часу, щоб нагріти воду до потрібної температури. Ця електрична батарея потребує всього кілька секунд, щоб відчути потік гарячої води. Пристрій нагріває воду під час його потоку, тому вона не потребує системи для створення та підтримки постійної температури. Пристрій невеликий за розміром з естетичним виглядом. Білий акумулятор дає елегантність і підходить всім.

ПРИНЦИП ОПЕРАЦІЇ:

Просто встановіть акумулятор над раковиною або умивальником. Коли червоний світловий індикатор вмикається, пристрій готовий до нагрівання. Гаряча вода отримується через кілька секунд вільного потоку води. За допомогою ручки ви можете контролювати потік холодної та гарячої води і змішувати, щоб отримати потрібну температуру.

Варто знати:

Як і будь-який пристрій, він вимагає перевірки та обслуговування. Пам'ятайте, що чим більше ви дбаєте про свої речі, тим довше вони будуть служити вам. Перевірте пристрій регулярно, тому що, як відомо, вода відрізняється, і камінь завжди зберігається. Не забувайте чистити поточні отвори. Щоб зробити це добре, ви повинні обернути їх і промити сильним потоком води. У тому випадку, коли такого очищення недостатньо, оскільки накопичилося більше відкладень, для чищення отворів використовуйте залізний дріт. Оскільки дірки очищені, просто згорніть і поверніть кран. Якщо виявиться, що у вас менший потік води з часом використання пристрою, це означає, що ви повинні очистити фільтр для води.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ:

Колір - білий / хром
Хромування струменя
РК-екран
Матеріал - пластик / метал
Потужність - 3000 Вт
Напруга - 220-240 В
Частота - 50 Гц
Тиск води: 0,04 - 0,3 МПа

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх