КорзинаИзбранное
Фотогалерея
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Охлаждающая подставка под ноутбук. Куллер. Кулер. Підставка для ноутбука LED. Польша. Ar.

Охлаждающая подставка под ноутбук. Куллер. Кулер. Підставка для ноутбука LED. Польша. Ar.

ОписаниеПодобные товары
400 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

потужність: 0.24А
Джерело живлення: USB (5 В)
розміри (довжина / ширина / висота): 26/36 / 2-4см
довжина дроту: 48,5 см
вага набору: 560г
вага з упаковкою: 670г

Оптимальна температура портативного комп'ютера впливає не тільки на його продуктивність та довговічність окремих підсистем, але й на безпеку користувача. Таким чином, використання охолоджувальної підставки для ноутбука - це рішення, яке дасть змогу ефективно та безперебійно працювати на апаратурі, що забезпечить загальну ефективність роботи або інші завдання за допомогою портативного комп'ютера.

Охолоджуюча підставка для ноутбука має 5 вентиляторів. Це дозволяє працювати навіть із діаметром екрана до 17 ". Вітряки працюють у 3 режимах: 2 вітряки, 3 вітряки або всі 5. Зміна робочого режиму пристрою здійснюється за допомогою перемикача, розташованого в задній частині. Увімкнення підставки можливе за допомогою кабелю USB. База охолодження має два слота USB, які, коли живлять безпосередньо від комп'ютера,а це означає, що у нас залишається один вільний роз'єм.

Пристрій охолодження працює відносно спокійно, і в режимі повного робочого він породжує рівень шуму, близький до рівня, який виробляє вітряк у настільних комп'ютерах. У пристрої є нековзаючі прокладки, а також розкладні ніжки.

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх