КорзинаСписок желаний
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Плита настольная электрическая двухкомфорочная. Электроплита дисковая. Польша. Ar.

Плита настольная электрическая двухкомфорочная. Электроплита дисковая. Польша. Ar.

ОписаниеПодобные товары
500 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

Електрична плита - це невід'ємна річ, яка супроводжує любителів приготування їжі та подорожей одночасно. Ми можемо успішно використовувати її для різних видів поїздок, таких як перебування в літніх будинках або кемпінгу. 

Технічні характеристики

колір: білий

розміри (довжина / ширина / висота): 26,5 / 46 / 6см

діаметр конфорки 1: 15,5см

діаметр конфорки 2: 18,5 см

потужність: 2000 Вт

довжина кабелю: 55см

вага: 3,2 кг

вага з упаковкою: 3.47кг

Рекомендовано для відпочиваючих та власників агротуристичних об'єктів, які хочуть наповнити свою нерухомість за невеликі кошти та піклуватися про комфорт туристів. У той же час, плита може бути альтернативним способом приготування їжі у домогосподарстві у переривання постачання газу тощо.

Портативна електрична плита невелика і легка, тому ми можемо легко перемістити її в будь-яке місце або взяти з собою в поїздку.

Плита має два пальники різних розмірів, які гарантують ефективне готування та смаження, оскільки вони впливають на загальний час і швидкість готування страв. Менше нагріваюче поле діаметром 15,5 см і більше з діаметром 18,5 см. Висока потужність пристрою, а саме 2000 Вт, швидко нагрівається, тому ви можете готувати їжу швидко. Плита також має можливість плавно регулювати потужність за допомогою простої, великої та зручної у використанні ручки (окрема ручка для кожного палька). Діапазон температур встановлюється шляхом вибору потенціометра від 1 до 5, де 1 - найнижча температура і 5 - найвища.

Перевага електроплитки - це антипригарне покриття, що гарантує швидку та зручну очистку. Перевагою печі є його простота і легкість використання. 

Корисною функцією є захист від перегрівання. Максимальна температура приготування та смаження 500 ° С.

На передній панелі пристрою є два діоди, що повідомляють про стан готовності пристрою, а саме - чи вже плита досягла вибраної температури. Індикатори живлення також вказують, чи ввімкнено пристрій, що впливає на безпеку використання, особливо коли діти знаходяться поблизу.

Є чотири гумові ножки, які не ковзаються, прикріплені до електричної печі, що гарантує стабільність, і які додатково змушують пристрій не подряпати поверхню, на якій він знаходиться.

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх