КорзинаСписок желаний
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Сейф электронный для дома гостиниц офисов с полкой. Польша. Ar.

Сейф электронный для дома гостиниц офисов с полкой. Польша. Ar.

ОписаниеПодобные товары
2 300 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

Електронний сейф - це відмінне рішення для зберігання коштовностей, цінних предметів, тощо у вашому власному домі, в офісі або в іншому місці, де важливо забезпечити свої цінності та документи. Сейф також буде працювати в готельному номері, де він забезпечить спокій утримання гостей, які зможуть сміливо вкладати в туди не тільки платіжні засоби, але й проїзні документи.

Технічні характеристики

колір: чорний

блок живлення: 4x AA батарея (включена)

розміри (довжина / ширина / висота): 36/35 / 52см

вага: 16 кг

Вага з упаковкою: 17,3кг

У наборі:

електронний сейф

4x AA батареї

2 ключі

4 монтажних штифри

Тверда продуктивність та можливість встановлювати свій власний код дає вам довіру та безпеку та гарантує, що ніхто інший не матиме доступу до вмісту. Сейф міцний і стійкий до пошкоджень і відносно важкий. Внаслідок цього зменшується ризик викрадення. Закриття дверей за допомогою товстих металевих болтів ефективно виконує додаткову роль безпеки, запобігаючи їх розриву. Велика ємність забезпечує можливість зберігати всі важливі речі з різними розмірами, у тому числі гроші, ювелірні вироби, документи або цінні електронні пристрої, а також носії інформації з конфіденційними даними. Розміри простору усередині сейфа полегшують розміщення аркушів формату A4 та всіх видів малих предметів високої якості.

Завдяки прикріпленій полиці, можна розділити сейф на дві менші частини. Це практичне рішення буде працювати для більшої кількості товарів, що зберігаються в ньому. Нижня частина сейфу або полиці може бути поміщена в упаковку матеріалів, що постачаються. Це захистить ювелірні вироби та інші цінності від випадкового пошкодження або подряпин. На передній панелі є електронна панель управління з дисплеєм. Вона живиться на 4 батареях (включених у комплект), під яким є прихований доступ до традиційного блокування клавіш. Це дозволяє аварійно відкрити сейф у випадку забуття коду. Таким чином, ключ повинен бути прихованим, далеко від сейфа, щоб не допустити неавторизованих осіб. На дверях встановлена ручка для відкриття безпечних дверей. Діоди, розташовані поруч із ним, повідомляють про стан акумулятора. Коли вам потрібно замінити їх, обидва світлодіоди - червоний та зелений - блищить одночасно. На екрані відображаються повідомлення про поточний стан сейфа. Вони повідомляють про відкриття дверей, а також про правильність або помилку введеного коду. За допомогою панелі ви можете встановити та змінити ваш особистий код доступу. Якщо пароль доступу введено неправильно п'ять разів, звучить сигнал будильника, а клавіатуру буде заблоковано на 5 хвилин.

Набір також включає монтажні штифти, які дозволяють безпечно бути прикріпленими до стіни через отвори у спині.

Інвестування в продукт, призначений для зменшення ризику крадіжки цінних предметів або таємних документів, може мати вирішальне значення не тільки в приватному житті, але й у бізнесі. Це також буде ознакою високої якості обслуговування гостей готелю.
 

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх