КорзинаИзбранное
Фотогалерея
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Сушка сушилка для одежды сушарка для белья сушка для одягу білизни. Польша. Ar.

Сушка сушилка для одежды сушарка для белья сушка для одягу білизни. Польша. Ar.

ОписаниеПодобные товары
840 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

Сушка для білизни

Можливість правильного сушіння одягу скорочує час, необхідний для його підготовки до повторного використання, а також забезпечує його свіжість та довговічність. Сушарка - це аксесуар, який можна легко встановити, як тільки він витягується з упаковки, і ви можете негайно розвісити на ньому свіжовипрану білизну. Тому немає необхідності проводити складну збірку.
Технічні характеристики:

робоча довжина верхніх планок: 51,5 см

Робоча довжина нижніх планок: 45,5 см

розміри після розгортання: 133/55 / 113см

розміри після складання : 6.5 / 59 / 101.5см

Вага: 2.1 кг

вага з упаковкою: 3кг

Робоча довжина стрижнів, на яких відбувається сушка, дорівнює ~ 9м, завдяки чому на ній можна розмістити велику кількість одягу, білизни або інших предметів, для яких рекомендується сушіння в підвішеному стані.

Емальована і, таким чином, гладка поверхня стрижнів. Товщина стрижнів регулюється до стандартної ширини пряжки. Це полегшує їх використання та стабільне прикріплення одягу, не боячись надмірних "зморшок", а також його самостійного спуску під час сильних поривів вітру.

Сушарка може бути встановлена як в квартирі, на балконі, так і на терасі або в саду. Металева конструкція стабільна, а механізм, що блокує верхні крила сушарки, тримає їх у потрібному куті. Кожне із крил рухається самостійно, так що за меншої кількості білизни ви можете заощадити місце, необхідне для сушіння. Сушарку легко чистити, тому навіть після її залишення ви можете швидко підготувати її до наступного використання, обережно витираючи вологою ганчіркою.

Білий колір поверхні сушильної білизни дуже добре контрастує з можливими забруднюючими речовинами, наприклад, у вигляді пилу. Завдяки цьому легко зрозуміти, що сушарка повинна бути очищена, щоб бруд не перемістився на мокрий, щойно промитий одяг. Сушарка є відносно легкою і не займає багато місця, коли складається, тому її легко носити і зберігати, коли вона не використовується.

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх