КорзинаИзбранное
Фотогалерея
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Кресло геймерское, компьютерное кресло, офисное кресло. Польша. Ar.

Кресло геймерское, компьютерное кресло, офисное кресло. Польша. Ar.

ОписаниеПодобные товары
4 935 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

Крісло геймерське. Компьютерне крісло. Ігрове крісло. Крісло офісне. Крісло геймера.
Поворотний ігровий стілець - це незамінна річ для любителів комп'ютерних ігор. Ідеально підходить для гравців, а також для людей, які проводять багато годин у комп'ютері. Відповідне регулювання стільця і правильне положення тіла є дуже важливим для здоров"я людини та правильної постави хребта.

Технічні характеристики

колір: червоно- чорний, синьо-чорний
загальні розміри (довжина / ширина / висота): 85 / 70,5 / 121,5-131,5 см
Вага: 22,5 кг
маса з упаковкою: 25,1 кг

Крісло має можливість повного налаштування, що є великою перевагою. Ви можете налаштувати його відповідно до ваших індивідуальних потреб, завдяки чому ми отримуємо безпрецедентну зручність користування. Він має регульовану висоту сидіння і підлокітники, а також регульований нахил спинки. Підлокітники можна обережно обертати з боку в бік - вліво і вправо. Спинка підголівника з невеликим важільком може бути повністю плоскою або встановлена під будь-яким кутом. Висувний, розкладний футовий стіл, прихований під сидінням, забезпечує комфорт та покращує кровообіг у ногах. Спеціальний ковшовий профіль робить крісло надзвичайно комфортним, і втома не настільки помітна, як у випадку звичайних, найпростіших моделей крісел. Додатковою перевагою є 2 подушки - під головою та під хребтом, які ефективно знімають шийні та поперекові болі. Вони не рухаються, а також дозволяють встановлювати їх на комфортній висоті.
Крісло виготовляється з міцного, гладкого та легко чистого матеріалу. Продукт, безумовно, буде працювати протягом тривалого часу.

Крісло характеризується цікавим і привабливим виглядом. Воно в спортивному, типово чоловічому стилі, в червоно-чорному кольорі. Ретельна продуктивність і естетична обробка з увагою до деталей, безсумнівно, дають їй цінність.

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх