КорзинаСписок желаний
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Плёнка 3-х слойная для теплиц 4.5м x 2м с окнами 9м² фирми ZARIA. Польша. Ok

Плёнка 3-х слойная для теплиц 4.5м x 2м с окнами 9м² фирми ZARIA. Польша. Ok

ОписаниеПодобные товары
1 550 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

Професійна тришарова тунельна садова плівка, що відповідає найвищим вимогам виробників овочів і квітів. Вона призначена для будівництва садових тунелів на термін до 4 сезонів, а також для захисту сільськогосподарських культур в садівництві, сільському господарстві і лісовому господарстві, а також для сільськогосподарських культур, що вимагають високої інтенсивності світла, особливо в періоди низьких температур або хмарного покриву, наприклад, троянди або ранні овочеві сорти.

3 секції - 6 вікон
Площа 9 м2
Фільтр UV4
PE 140 г / м2

Плівка підходить для тунелів марки ZARIA, і ми не можемо гарантувати, що він буде відповідним для інших типів будівництва.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ: Прозора плівка з фільтром UV-4. Прозора плівка характеризується високою міцністю і стійкістю до погодних умов. Це забезпечить насамперед міцність продукту, оптимальні теплові властивості і адекватну передачу сонячного світла, включаючи УФ протягом 4 сезонів. Плівки такого типу призначені для покриття конструкції тунелів, щоб прискорити зростання рослин і захистити їх від шкідливого впливу атмосферних умов. Прикладена плівка забезпечує максимально можливе розсіювання світла, значно зменшує кількість темних місць, забезпечуючи тим самим навіть сонячне світло, який переводиться в рослинну рослинність.

1. Розгорнуті вікна з москітною сіткою
здатність регулювати температуру і кількість світла дозволить нашим культурам рости в оптимальних умовах.
2. Нашийник для стабілізації
Додатковий фартух на бічних краях плівки дозволяє покривати грунтом або покривати каменями. Тунель буде захищений, і він також буде захищений від розтину.
3. Посилена плівка з УФ-фільтром
Спеціальна прозора плівка PE 140 г / м з фільтром UV-4 з білою армуючої сіткою, вбудованої в структуру плівки, забезпечує оптимальну кількість світла для ваших культур.

ПЕРЕВАГИ:
низька світлопроникна здатність, що забезпечує високу передачу сонячного випромінювання
хороші антистатичні властивості
легкість і гнучкість
висока міцність, міцність на розрив, міцність на розрив і розрив
стійкість до погодних умов і УФ-променів
непроникність для пара і газів
проста збірка

Тришарова садові плівка відповідає високим вимогам, що пред'являються користувачами. Два зовнішніх шару забезпечують необхідну гнучкість, збільшену довговічність і стійкість до пошкоджень і відмінну передачу видимого світла. Третій - внутрішній - це щільна решітка PE, яка надає плівці дуже високу міцність.

УФ-фільтр
Професійна садові плівка, що відповідає найвищим вимогам виробників овочів і квітів. Призначений для садових тунелів, для посівів, що вимагають високої інтенсивності світла, особливо в періоди низьких температур або хмарного покриву, наприклад, троянди або ранні різновиди овочів. У зв'язку з тим, що його теплове поглинання перевищує 80%, воно впливає на зростання врожаю, прискорює рослинність рослин і забезпечує ефективний захист від морозу, що дає значну економію теплової енергії в нагрітих тунелях. Переваги плівки: низький коефіцієнт відбиття світла, що забезпечує високий коефіцієнт пропускання сонячного випромінювання, селективну передачу інфрачервоного випромінювання, хороші антиелектростатичних властивості, високу міцність, міцність на розрив, прокол і міцність, непроникність для парів і газів.


Завдяки розкритим, згорнутим вікнам, ми маємо більше контролю над нашими культурами. При необхідності ми можемо збільшити кількість вхідного світла. Розкриття вікон позитивно впливає на циркуляцію повітря і контроль температури всередині тунелю.

Характеристики
Основні
Країна виробник Польща

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх