КорзинаСписок желаний
Контакты
Мир товаров. Всё для дома, быта, уюта. Товары для деток.
Контактное лицо:
Елена
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Климатизатор 3в1 кондиционер климатическая установка. Польша. Ar.

Климатизатор 3в1 кондиционер климатическая установка. Польша. Ar.

Описание
2 310 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Одесская обл., Одесса, склад в г. Одесса, Львовской области, Харьков
Написать компании

Описание

МУЛЬТИФУНКЦІЯ - пристрій 3in1 забезпечує функцію подачі повітря, зволоження та охолодження.
ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНТРОЛЬ - пульт дистанційного керування, що входить до комплекту, дозволяє віддалене управління всіма функціями.
СПЕЦИФІКАЦІЯ - розміри 28/32/70см, 220-240В, 50Гц, 60Вт потужності, 8л обєм, вага 6.75кг, кондиціонер, пульт дистанційного управління, 2 заморожувальних картриджа в комплекті.
Портативність - ручки в корпусі та 4 колеса дозволяють легко встановлювати пристрій відповідно до індивідуальних очікувань користувача.
Панель керування з підсвічуванням інформує про поточний режим роботи та стан додаткових функцій.

Відповідний мікроклімат приміщень впливає на добробут людей, що перебувають у них, і, отже, їх фізичний стан та ефективність праці. Портативний кондиціонер 3в1 - компактний пристрій, який можна легко налаштувати у вашому домі або в офісі та насолоджуватися зручністю доступних функцій відразу після ввімкнення.

3 РОБОЧІ РЕЖИМИ
Режим роботи вентилятора стимулює потік повітря. Він діє за трибальною шкалою (L-повільний, M-середній, H-швидкий). Вентилятор також використовується для інших режимів. Режим зволоження, використовуючи вбудований насос, передає вологу від основного резервуара для води до системи зволоження та розподіляє його навколо кімнати. У режимі кондиціонера, який ефективно знижує температуру всередині приміщення, можна використовувати найхолоднішу воду або додатково поставити два контейнери для охолодження у водяний контейнер, який входить в комплект (заповнити його холодною водою, змішуючи кристали з контейнера та заморожуючи).

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ
Режим пристрою поза вентиляції, зволоження і кондиціонування кімнати, також є свінг, який розподіляє повітря рівномірно та автоматично рухається з боку в бік, рухаючи жалюзі. Можливе також ручне регулювання напрямку потоку повітряного потоку. Ручні регульовані жалюзі можуть бути адаптовані до індивідуальних вимог та поточних потреб. Цей варіант додатково допомагає більш ефективно розподіляти потік повітря, а отже, прискорює процес вентиляції, зволоження та кондиціонування приміщення.

Портативний кондиціонер 3-в-1 також має функцію TIMER, яка дозволяє встановлювати час роботи пристрою, доки його не буде автоматично вимкнено. Часовий інтервал становить від 0,5 годин до 7,5 год при зміні часу на 0,5 год. Робота пристрою також можлива за допомогою пульта дистанційного керування. Пульт дистанційного керування від батарей (не входить в комплект) працює на відстані до 6 метрів і під кутом до 60 °. Він має кнопки, які включають та вимикають живлення кондиціонера та всі додаткові функції.

Легко користуватися
Пристрій можна розміщувати в будь-якому місці, а його рух полегшуються ручками з боків корпусу та чотирма колесами, встановленими на підставці. Шнур живлення можна легко загорнути на спеціальні тримачі на задній панелі пристрою.

Контейнери льоду для кондиціонера - це плоскі пляшки з речовиною, що вже є в них, що дозволяє швидше заморожувати воду та довше зберігати її у вигляді льоду. Перед першим використанням наповніть їх приблизно ¾ вагою з водою та покладіть їх у морозильник. Вони готові до використання, коли вода повністю заморожена.

Основний водяний контейнер розташований ззаду, у нижній частині пристрою, і є легко доступний. Він постійно змонтований, має шкалу наповнення та дві камери, з'єднані розділом, в якому знаходиться фільтр. Фільтр призначений для відділення всіх незначних домішок, які можуть бути у воді при його налипанні або впадінні до нього під час використання, що може вплинути на ефективність кондиціонера. Це важливо в першу чергу через систему зволоження. Він працює за допомогою насоса, який транспортує воду в спеціальну охолоджувальну вставку. Вставку можна розібрати та очистити, використовуючи проточну воду. Щоб очистити основний резервуар для води, витягніть спеціальний штекер у нижній частині. Кондиціонер також має фільтр у вхідній системі, що мінімізує потрапляння пилу. Він також знімається і легко очищається. Пристрій також має вбудовану панель керування, на якій містяться кнопки та діоди, що вказують режим роботи та роботу окремих функцій. Окрім кнопок вимикання та вмикання, кондиціонер оснащений повним вимикачем живлення.

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.

 

При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх